Haber

Burdur’da bir kadın ve kızının sokakta dövülmesi kameralara yansıdı.

Burdur’da bir kadın ve kızının sokakta iki kişi tarafından darp edilmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

17 Aralık’ta kızıyla birlikte evine giderken sokakta darp edilen Gülbiye Cesuroğlu, Burdur Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Cesuroğlu, gazetecilere staj için temizlik görevlisi olarak çalıştığı kuruma gelen bir öğrenciyi temizlik yaptığı gerekçesiyle öğrencinin yakınları tarafından darp edildiğini iddia etti.

Cesuroğlu, aynı mahallede oturdukları stajyer öğrencinin kızıyla arkadaş olduğunu ve bu nedenle gün ortasında oturdukları yere geldiğini belirterek, söz konusu stajyerin de o gün iş yerine geldiğini söyledi. kızıyla birlikte temizlemek için.

Cesuroğlu, stajyerin okul müdürü olduğunu öğrendiği teyzesinin çalıştıkları yere gelip yeğenine temizlik yaptırdığı gerekçesiyle kendisine hakaret ettiğini iddia etti.

Güvenlik görevlisinin kadını dışarı çıkardığını söyleyen Cesuroğlu, “Kadın oradan kovulduğunu düşünerek hazmedemedi. Daha sonra bizim sokağımıza kadar takip ettiler. Diş hekimi olduğunu öğrendiğimiz kadın ve damadı. Antalya, araçtan indi ve üzerimize gelerek küfür ve tekmeler attı.” dedi.

Gözlerini hastanede açtığını belirten Cesuroğlu, burun kemiği ve iki parmağının kırıldığını söyledi.

Psikolojisinin alt üst olduğunu ifade eden Cesuroğlu, “Günlerdir yediğim darbelerin ızdırabını çekiyorum” dedi. söz konusu.

Cesuroğlu, zanlılar EB ve Ş.A. hakkında polise suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Sokaktaki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, anne ve kızına saldıran Cesuroğlu ve kızının peşinden koşan kişiler var, saldırganlar çatışmanın ardından olay yerinden uzaklaşırken Cesuroğlu yere yığıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu