Haber

Yahyalı Belediyesi 2023 Yılı Çalışmalarını Planladı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 2023 yılında yapılacak çalışmaların planlandığı toplantı yaptı.

toplantıya belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve amirler ile ilgili çalışanlarkatıldı.

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Önder Esat Öztürk; “2022 yılını değerlendirdiğimiz ve 2023 yılını planladığımız görüşmemiz oldukça verimli geçti. Geçen yıl boyunca özverili çalışmaları için personelime yürekten teşekkür ederim. Halkımızın daha iyi hizmet alması için gece gündüz çalıştık. Peygamber Efendimiz, “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanıdır” buyurmuştur.

Bu doğrultuda hareket ederek çabalarımızı ikiye katlayacağız. Ülkemiz büyük bir felaket yaşadı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Depremde 11 il hasar gördü. Belediye olarak imkanlarımız doğrultusunda iş makinalarımızla bölgede çalışmalar yaptık. Belediye ekibimizle birlikte devletimizin her zaman yanındayız. Yardımlarımız titreme bölgesindeki yaralar iyileşene kadar devam edecek. Ancak yaşam hem burada hem de deprem bölgelerinde devam ediyor. Bugün 2023 yılındaki sıcak asfaltlama, satıh kaplama, parke döşeme ve diğer çalışmalarımızla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bu yıl 2022 yılında doğalgaz ulaştıramadığımız yerlere doğalgaz ulaştırmaya çalışacağız.

41 mahallemiz var. Mahallelerimizde hiçbir hizmetimize ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yahyalı’yı seven bir ekibimiz var. Biz hizmet aşığıyız. İnşallah 2023 yılında da ilçemize güzel hizmetler yapacağız.” O konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu